Quality & Design | since 1992

O firmie

O Firme

Współczesna medycyna coraz częściej zwraca uwagę na estetykę miejsc, w których przyjmowani są pacjenci. Gustownie zaprojektowane, obfitujące w kolory wnętrza, bardzo pozytywnie wpływają na pacjentów, łagodząc stres związany z leczeniem.

Podkłady medyczne produkowane w naszej firmie od ponad dwudziestu lat, wspierają te tendencje.
Przedstawiamy Państwu ofertę najwyższej jakości produktów o niespotykanej dotąd gamie kolorystycznej, oprawionych w starannie zaprojektowane opakowania. Proponujemy Państwu wyroby, które oprócz wysokiej funkcjonalności posiadają również wyjątkowe, w swojej klasie, walory estetyczne.
Miło nam zaprezentować quality & design.

O produkcji

Nasza firma powstała w 1992 roku, a od 1994 roku zajmujemy się produkcją podkładów medycznych i serwet stomatologicznych. Nieustannie przez już niemal 20 lat pracujemy nad jakością naszych produktów i usług oraz nad powiększaniem asortymentu. Dziś możemy zaoferować Państwu największy, pod względem rozmiarów i kolorów, wybór podkładów w Europie. Nowoczesna, wydajna linia technologiczna oraz duży magazyn umożliwiają nam niemal natychmiastową realizację zamówień. Dzięki tej polityce nasze produkty zyskały uznanie w Polsce i w Europie.

Ikonka Allegro Ikonka Ebay Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka Google+